Korfbalvereniging Fluks
       HOME    Info    Competitie    Korfbalzaken    Organisatie    Kangoeroe Klup    Lid worden  
     
Eindfeest - Aanmeldingen

De onderstaande personen hebben zich aangemeld voor het eindfeest en/of de barbecue. Heb je je aangemeld maar staat je naam er niet tussen, dan is er iets mis gegaan met je aanmeldingen. Vul svp opnieuw het formulier in en controleer daarna of je naam nu wel op de pagina voorkomt.

Voor vragen en opmerkingen kan je contact opnemen met de Evenementen Commissie via mail: klik hier.


Ouder / Kind deelnemers (30 koppels)
Alex van den Broek & Janou van den Broek
Andrea van der Niet & Noa van der Niet
Anouk Haasnoot & Annemieke Haasnoot
Benthe van den Berg & Sonja van Berg
Chiel & Anita
Ernst & Zoey
Esmay de Jong & Ellen van Rijn
Esmée van Hameren & Johan van Hameren
Floor & Niels
Jan Leijerzapf & Daan Hassing
Jim de Lincel & René de Lincel
John van der Niet & Romy van der Niet
Julia Prook & Eva van Ruiten
Juul van Tol (D1) & Ivo van Tol
Linde van der Zalm & Janneke van der Zalm
Linde van Tol (E2) & Yildiz vd Zijden
Lisanne & Marique
Loes den Elzen & Rob den Elzen
Luuk Duivenvoorden & Emiel Duivenvoorden
Luuk Verloop & Marloes Varkevisser
Manou van Haarlem & Diane van Haarlem
Maud Dieben & Nel Dieben
Michelle vd Berg & Petra Beelen
Mike Hassing & Tijn Hassing
Nienke Vrolijk & Maarten Sneijders
Paul Witteman & Nanne Witteman
Rosanne Langeveld & Sandra Langeveld
Thijn vd vlugt & Ronald vd vlugt
Thijs Geraerts & Marco Geraerts
Yara Speelman & Lowie Speelman

Korfballende deelnemers (32 koppels)
Aaron Mourits & Sam van Rooyen
Anne Passchier & Thilly Passchier-Vink
Arno Passchier & Lars Passchier
Boaz Mourits & Imme Mourits
Bram Baalbergen & Maarten Chin-Chan-Sen
Daan Passchier & Kees Passchier
Daan Steenvoorden & Leo Steenvoorden
Demi Van Duin & Esmay van Duin
Enrico Mud & Sebastiaan Mud
Esmee van Rijn & Amy Duindam
Eus Alkemade & Jitske Stafleu
Hans Mertens & Harco Peschier
Jan Passchier & Robin Kolmus
Jesse Gerrits & Joyce Korbee
Joek Kwakernaak & Vincent van Westerop
Joella van Baren & Jelle Steenkist
Jonne Philippo & Roy de Jong
Karel van Huis & Maurits vd Vos
Liam van Haarlem & Christel Zwanenburg
Lianne van Dalen & Francoise Romijn
Loes van Duin & Marleen Passchier
Maaike Peschier & Neline Mourits
Marit Barnhoorn & Diddy Korbee
Marjon Kwakernaak & Lisette Peschier
Maurits van Westerop & Hannah
Niels Barnhoorn & Tijmen Westgeest
Pieter Jan Barnhoorn & Sandra Barnhoorn
Sanne Heemskerk & Geke Alkemade
Sanne Koch & Marc Dijkstra
Susan van Eeden & Mark van Eeden
Suzan de Roode & Thijs de Roode
Suzan van Hooijdonk & Bart Lumoindong

Aangemelde personen voor de barbecue (totaal 152 personen)
Aaron Mourits
Albert Imthorn
Alex van den Broek
Andrea van der Niet
Anita Zonneveld
Anne Passchier
Anne van Ruiten (kinderkaartje)
Annemiek Zwanenburg
Annemieke Haasnoot
Anouk Haasnoot (kinderkaartje)
Anouk van den Broek
Arno Passchier
Bart Lumoindong
Bas Haasnoot
Benthe van den Berg (kinderkaartje)
Betty Frans
Boaz Mourits
Boaz Venderink
Bram Baalbergen
Caz van den Broek (kinderkaartje)
Cees Heemskerk
Cees Heemskerk
Chiel Zonneveld
Christel Zwanenburg
Coranda Mourits
Cynthia Geraerts
Daan Hassing
Daan Passchier
Daan Steenvoorden
Delia van der WIel
Demi van duin
Diane van Haarlem
Diddy Korbee
Ellen Heemskerk
Emiel Duivenvoorden
Enrico Mud
Esmée van Hameren (kinderkaartje)
Esmy van Haarlem
Eus Alkemade
Eva van Ruiten (kinderkaartje)
Floor Zonneveld (kinderkaartje)
Francoise Romijn
Fred van den Berg
Geke Alkemade
Gerda van Huis-Caspers
Giso de Roode
Hannah (vegetarisch)
Harco Peschier
Imke Dobbinga
Imme Mourits
Ivo van Tol
Jack Chin-Chan-Sen
Jan Leijerzapf
Jan Passchier
Jan Zonneveld
Janou van den Broek (kinderkaartje)
Jelle Steenkist (kinderkaartje)
Jesse Gerrits
Jim de Lincel (kinderkaartje)
Jitske Stafleu
Joek Kwakernaak
Joella van Baren
Johan van Hameren
John van der Niet
Joke Hassing (kinderkaartje)
Joke Jonker-Kloos (kinderkaartje)
Joke van duin
Jonne Philippo
Joyce Korbee
Julia Prook
Juna van Haarlem (kinderkaartje)
Juul van Tol (kinderkaartje)
Karel van Huis
Kees Passchier
Kitty Steenvoorden
Krista Elshout
Lars Passchier (kinderkaartje)
Lenne kwakernaak (kinderkaartje)
Leo Steenvoorden
Leo van der Drift
Liam van Haarlem (kinderkaartje)
Lianne van Dalen
Linde van den Berg (kinderkaartje)
Linde van Tol (kinderkaartje)
Lisette Peschier
Loes den Elzen (kinderkaartje)
Loes van Duijn
Lowie Speelman
Luuk Duivenvoorden (kinderkaartje)
Luuk Verloop (kinderkaartje)
Maaike Peschier (kinderkaartje)
Maarten Chin-Chan-Sen
Manou van Haarlem (kinderkaartje)
Marco Geraerts
Marijke van Hameren
Marit Barnhoorn
Marjan vd Niet
Marjon Kwakernaak
Mark van Eeden
Marleen Passchier
Marloes Varkevisser
Marlou Passchier
Marry Chin-Chan-Sen
Martijn van Leeuwen
Maud Dieben (kinderkaartje)
Maurits v Westerop
Maurits van der Vos
Mike Hassing (kinderkaartje)
Milou Leijerzapf
Miranda vd Vlugt
Nanne Witteman
Neline Mourits
Niels Barnhoorn
Niels Zonndveld
Nikki van Haarlem
Noa van der Niet (kinderkaartje)
Paul van Ruiten
Paul Witteman
Pelle van den Broek (kinderkaartje)
Pieter Jan Barnhoorn
Quirina van Huis
René de Lincel
RIchard van Rooyen
Rob den Elzen
robin kolmus (kinderkaartje)
Romy van der Niet (kinderkaartje)
Ronald Mourits
Ronald vd vlugt
Rosanne Langeveld (kinderkaartje)
Roy de Jong
Sam van Rooyen (kinderkaartje)
Sandra Barnhoorn
Sandra Langeveld
Sanne Heemskerk
Sanne Koch
Sebastiaan Mud
Sonja van den Berg
Susan Peschier (vegetarisch)
Suzan de Roode
Suzan van Hooijdonk
Sylviana Zonneveld
Thijn vd vlugt (kinderkaartje)
Thijs de Roode
Thijs Geraerts (kinderkaartje)
Thilly Passchier
Tijmen Westgeest
Tijn Hassing (kinderkaartje)
Victor Verloop
Vincent van Westerop
Wendy Duijndam
Yara Speelman (kinderkaartje)
Yildiz van der Zijden
© C.K.V. Fluks 2016                                    Clubhuis: Nieuwe Zeeweg 50         Telefoon: 071-3616617         E-mail:info