Korfbalvereniging Fluks
       HOME    Info    Competitie    Korfbalzaken    Organisatie    Kangoeroe Klup    Lid worden  
     
Vervoerschema voorjaarscompetitie 2017/2018
 
21 March 2018 20:32 uur
  Fluks A1    
31-mrt TOP A3 - Fluks A1 10:00 u. van Baren, Peschier, Westgeest
21-apr Fiks A2 - Fluks A1 11:00 u. van Duin, Kwakernaak, Mourits
2-jun VZOD A2 - Fluks A1 10:00 u. Steenkist, Steenvoorden, Zonneveld
  Fluks B1    
14-apr KIOS (N) B1 - Fluks B1 11:00 u. Heemskerk, Peschier, Schoenmaker
12-mei Fortuna/Delta B3 - Fluks B1 11:00 u. Chin Chan Sen, Gerrits, Mourits
26-mei De Meervogels B2 - Fluks B1 11:10 u. Alkemade, Barnhoorn, Korbee
  Fluks C1    
31-mrt KZ Danaïden C2 - Fluks C1 10:00 u. Korbee, Scheltens, Wiegerink
21-apr VZOD C1 - Fluks C1 10:00 u. Barnhoorn, van Haarlem, Heemskerk
2-jun Sporting Trigon C1 - Fluks C1 11:00 u. Gielen, Philippo, van Zuilen
  Fluks C2    
31-mrt Pernix C2 - Fluks C2 11:30 u. Kolmus, van Rijn, van Rooijen
21-apr TOP C6 - Fluks C2 10:00 u. Hassing, Schoenmaker, v.d. Slot
2-jun Tempo C3 - Fluks C2 10:30 u. Duindam, Leijerzapf, Mourits
  Fluks D1    
31-mrt KVS/Maritiem D4 - Fluks D1 13:00 u. Mourits, v.d. Niet, de Roode
14-apr SDO (H) D2 - Fluks D1 10:00 u. Schoneveld, van Tol, v.d. Vlugt
12-mei KZ Danaïden D4 - Fluks D1 9:30 u. Schoneveld v.d. Vlugt, Zonneveld
  Fluks E1    
31-mrt KZ Danaïden E3 - Fluks E1 10:30 u. de Jong, Langeveld, van 't Wout
21-apr TOP E9 - Fluks E1 13:00 u. v.d. Berg, Elshout, Geraerts
2-jun Pernix E3 - Fluks E1 11:00 u. de Jong, Langeveld, v.d. Zalm
  Fluks E2    
31-mrt TOP E8 - Fluks E2 9:00 u. den Elzen, van Gorkom, van Haarlem
21-apr Madjoe E3 - Fluks E2 11:00 u. Schoneveld, van Tol, Vrolijk
2-jun VZOD E3 - Fluks E2 11:00 u. den Elzen, van Gorkom, van Haarlem
  Fluks F1    
14-apr Fiks F1 - Fluks F1 12:00 u. v.d. Berg, v.d. Broek, Haasnoot
12-mei Madjoe F1 - Fluks F1 11:00 u. Duivenvoorden, de Lincel, v.d. Niet
26-mei TOP F2 - Fluks F1 10:00 u. v.d. Berg, v.d. Broek, Haasnoot
  Fluks F2    
14-apr Sporting Trigon F2 - Fluks F2 11:00 u. van Ruiten, Verloop, Weegink
12-mei Pernix F3 - Fluks F2 11:00 u. v.d. Broek, van Hameren, Heemskerk
26-mei TOP F5 - Fluks F2 9:00 u. van Ruiten, Verloop, Weegink

Indien u een keer niet kunt rijden, graag onderling ruilen. Eventueel kunt u contact opnemen met Johan Oosting, tel. 3618192
 
Toegevoegd door: Victor Verloop
 
 
Terug || Voeg een reactie toe!
 

© C.K.V. Fluks 2016                                    Clubhuis: Nieuwe Zeeweg 50         Telefoon: 071-3616617         E-mail:info