Korfbalvereniging Fluks
       HOME    Info    Competitie    Korfbalzaken    Organisatie    Kangoeroe Klup    Lid worden  
     

Welkom bij Fluks Korfbal!
Clubhuis: Nieuwe Zeeweg 50

Vervoerschema jeugd zaalcompetitie 2018/2019
 
18 November 2018 16:08 uur

  Fluks A1    
24-nov TOP A3 - Fluks A1 13:40 u. van Duin, Kwakernaak, Steenkist
8-dec Sporting West A1 - Fluks A1 13:15 u. Merks, Peschier, de Roode
19-jan VEO A1 - Fluks A1 21:20 u. Mourits, Steenvoorden, Westgeest
9-feb VZOD A1 - Fluks A1 12:20 u. van Baren, Wiegerink, Zonneveld
9-mrt Haarlem A1 - Fluks A1 12:15 u. Merks, Peschier, de Roode
16-mrt Pernix A1 - Fluks A1 15:00 u. van Duin, Kwakernaak, Steenvoorden
30-mrt Atlantis A1 - Fluks A1 14:20 u. van Baren, Steenkist, Westgeest
  Fluks A2    
15-dec Fiks A2 - Fluks A2 14:10 u. Mourits, Schoenmaker, Westgeest
12-jan GKV (H) A2 - Fluks A2 14:05 u. Chin Chan Sen, Gerrits, Peschier
19-jan Madjoe A3 - Fluks A2 14:00 u. Alkemade, Barnhoorn, Witteman
9-feb KZ Danaïden A3 - Fluks A2 16:00 u. Heemskerk, Korbee, Schoenmaker
2-mrt KIOS (N) A2 - Fluks A2 17:30 u. Mourits, Westgeest, Witteman
16-mrt TOP A5 - Fluks A2 14:45 u. Alkemade, Chin Chan Sen, Gerrits
  Fluks B1    
1-dec Sporting Badhoevedorp B1 - Fluks B1 10:40 u. Korbee, Wiegerink, van Zuilen
15-dec TOP B3 - Fluks B1 12:00 u. Barnhoorn, Gielen, Heemskerk
26-jan Velocitas B3 - Fluks B1 13:00 u. van Haarlem, Korbee, Philippo
2-feb Meervogels/Física B2 - Fluks B1 15:50 u. Heemskerk, Wiegerink, van Zuilen
16-feb VZOD B1 - Fluks B1 13:00 u. Barnhoorn, Gielen, Philippo
23-mrt Madjoe B2 - Fluks B1 16:10 u. van Haarlem, Korbee, van Zuilen
  Fluks C1    
1-dec Sporting Trigon C1 - Fluks C1 13:00 u. van Rijn, van Rooijen, Schoenmaker
15-dec Dubbel Zes C1 - Fluks C1 14:40 u. Duindam, Hassing, v.d. Slot
22-dec VZOD C1 - Fluks C1 14:00 u. Kolmus, Mourits, van Rijn
12-jan TOP C3 - Fluks C1 12:00 u. Duindam, van Rooijen, v.d. Slot
2-feb Die Haghe C3 - Fluks C1 13:00 u. Hassing, Mourits, Schoenmaker
16-feb Madjoe C2 - Fluks C1 14:55 u. Kolmus, van Rooijen, v.d. Slot
23-mrt Pernix C2 - Fluks C1 14:00 u. Duindam, Hassing, van Rijn
  Fluks D1    
24-nov Fiks D1 - Fluks D1 11:00 u. Mourits, v.d. Niet, de Roode
15-dec Pernix D2 - Fluks D1 12:00 u. Schoneveld, van Tol, v.d. Vlugt
19-jan Velocitas D2 - Fluks D1 14:10 u. de Jong, v.d. Zalm, Zonneveld
16-feb KZ Danaïden D2 - Fluks D1 9:45 u. Mourits, v.d. Niet, de Roode
23-feb TOP D3 - Fluks D1 12:15 u. Schoneveld, van Tol, v.d. Vlugt
16-mrt KIOS (N) D2 - Fluks D1 14:30 u. de Jong, v.d. Zalm, Zonneveld
  Fluks D2    
1-dec Sporting Andijk D1 - Fluks D2 12:00 u. Elshout, Langeveld, van 't Wout
8-dec Celeritas D1 - Fluks D2 9:45 u. v.d. Berg, Geraerts, Langeveld
12-jan DKV (IJ) D1 - Fluks D2 13:00 u. v.d. Berg, Elshout, van 't Wout
2-feb Purmer D1 - Fluks D2 10:00 u. v.d. Berg, Geraerts, Langeveld
9-mrt Stormvogels (U) D1 - Fluks D2 11:00 u. Elshout, Geraerts, van 't Wout
30-mrt Madjoe D2 - Fluks D2 13:00 u. Elshout, Langeveld, van 't Wout
  Fluks E1    
1-dec Fiks E2 - Fluks E1 9:00 u. den Elzen, van Gorkom, van Tol
8-dec KIOS (N) E1 - Fluks E1 12:30 u. van Haarlem, Speelman, Vrolijk
12-jan TOP E5 - Fluks E1 13:00 u. den Elzen, van Gorkom, Schoneveld
2-feb Pernix E2 - Fluks E1 10:00 u. van Haarlem, van Tol, Vrolijk
9-mrt Velocitas E1 - Fluks E1 10:00 u. den Elzen, Schoneveld, Speelman
23-mrt Tempo E3 - Fluks E1 9:00 u. van Gorkom, van Haarlem, van Tol
  Fluks E2    
1-dec KIOS (N) E3 - Fluks E2 11:30 u. v.d. Berg, v.d. Broek, Haasnoot
8-dec Madjoe E2 - Fluks E2 11:00 u. Duivenvoorden, Kers, de Lincel
12-jan Tempo E4 - Fluks E2 9:00 u. v.d. Berg, Haasnoot, v.d. Niet
2-feb KZ Danaïden E2 - Fluks E2 11:00 u. v.d. Broek, Duivenvoorden, Kers
9-mrt Velocitas E2 - Fluks E2 10:00 u. v.d. Broek, de Lincel, v.d. Niet
23-mrt TOP E4 - Fluks E2 13:00 u. v.d. Berg, Haasnoot, Kers
  Fluks F1    
1-dec TOP F2 - Fluks F1 10:05 u. van Hameren, Heemskerk, van Ruiten
12-jan KIOS (N) F1 - Fluks F1 12:30 u. Verloop, Vrolijk, Weegink
26-jan Pernix F2 - Fluks F1 10:00 u. v.d. Berg, v.d. Broek, van Hameren
2-feb Tempo F1 - Fluks F1 9:00 u. Heemskerk, van Ruiten, Verloop
2-mrt Fiks F2 - Fluks F1 9:00 u. v.d. Berg, Vrolijk, Weegink
23-mrt Madjoe F2 - Fluks F1 10:00 u. v.d. Broek, van Hameren, Heemskerk

Indien u een keer niet kunt rijden, graag onderling ruilen. Eventueel kunt u contact opnemen met Johan Oosting, tel. 071-3618192
 
Toegevoegd door: Victor Verloop
 
 
Terug || Voeg een reactie toe!
 

© C.K.V. Fluks 2016                                    Clubhuis: Nieuwe Zeeweg 50         Telefoon: 071-3616617         E-mail:info