Korfbalvereniging Fluks
       HOME    Info    Competitie    Korfbalzaken    Organisatie    Kangoeroe Klup    Lid worden  
     

Welkom bij Fluks Korfbal!
Clubhuis: Nieuwe Zeeweg 50

Vervoerschema jeugd najaarscompetitie 2018/2019
 
31 August 2018 23:05 uur
  Fluks A1    
8-sep Haarlem A1 - Fluks A1 17:00 u. van Baren, Steenkist, Steenvoorden
22-sep Phoenix A1 - Fluks A1 12:30 u. Peschier, de Roode, Westgeest
6-okt Madjoe A1 - Fluks A1 11:00 u. van Duin, Kwakernaak, Mourits
13-okt TOP A3 - Fluks A1 13:00 u. van Baren, Wiegerink, Zonneveld
  Fluks A2    
8-sep TOP A5 - Fluks A2 11:00 u. Heemskerk, Peschier, Schoenmaker
29-sep Madjoe A2 - Fluks A2 14:00 u. Chin Chan Sen, Gerrits, Witteman
13-okt Velocitas A2 - Fluks A2 14:30 u. Alkemade, Barnhoorn, Korbee
  Fluks B1    
15-sep KIOS (N) B2 - Fluks B1 13:30 u. van Haarlem, Korbee, Wiegerink
22-sep Fiks B2 - Fluks B1 12:00 u. Barnhoorn, Gielen, van Zuilen
6-okt Pernix B2 - Fluks B1 10:00 u. van Haarlem, Heemskerk, Philippo
  Fluks C1    
8-sep TOP C4 - Fluks C1 12:15 u. Kolmus, van Rijn, van Rooijen
22-sep Tempo C4 - Fluks C1 9:45 u. Hassing, Schoenmaker, v.d. Slot
13-okt KZ Danaïden C3 - Fluks C1 10:15 u. Duindam, Kolmus, Mourits
  Fluks D1    
15-sep TOP D6 - Fluks D1 9:00 u. Mourits, v.d. Niet, de Roode
29-sep KZ Danaïden D2 - Fluks D1 12:00 u. Schoneveld, van Tol, v.d. Vlugt
6-okt VZOD D2 - Fluks D1 10:00 u. de Jong, v.d. Zalm, Zonneveld
  Fluks D2    
8-sep WWSV D2 - Fluks D2 12:00 u. v.d. Berg, Elshout, van 't Wout
6-okt Furore D3 - Fluks D2 10:00 u. Geraerts, Langeveld, van 't Wout
20-okt Stormvogels (U) D2 - Fluks D2 11:00 u. v.d. Berg, Elshout, Geraerts
  Fluks E1    
15-sep Pernix E3 - Fluks E1 12:00 u. Schoneveld, Speelman, van Tol
22-sep Tempo E4 - Fluks E1 9:30 u. den Elzen, van Gorkom, Vrolijk
6-okt KIOS (N) E3 - Fluks E1 12:00 u. van Haarlem, Schoneveld, Speelman
  Fluks E2    
8-sep Aurora E2 - Fluks E2 12:15 u. Duivenvoorden, de Lincel, v.d. Niet
29-sep Haarlem E3 - Fluks E2 10:50 u. v.d. Berg, v.d. Broek, Haasnoot
13-okt TOP E9 - Fluks E2 12:00 u. Duivenvoorden, de Lincel, v.d. Niet
  Fluks F1    
15-sep Tempo F1 - Fluks F1 9:30 u. v.d. Broek, van Hameren, Heemskerk
29-sep Rapid F1 - Fluks F1 10:00 u. van Ruiten, Verloop, Vrolijk
6-okt TOP F3 - Fluks F1 9:00 u. v.d. Berg, v.d. Broek, Weegink
       
Indien u een keer niet kunt rijden, graag onderling ruilen.  
Eventueel kunt u contact opnemen met Johan Oosting, tel. 3618192

 
Toegevoegd door: Victor Verloop
 
 
Terug || Voeg een reactie toe!
 

© C.K.V. Fluks 2016                                    Clubhuis: Nieuwe Zeeweg 50         Telefoon: 071-3616617         E-mail:info