Korfbalvereniging Fluks
       HOME    Info    Competitie    Korfbalzaken    Organisatie    Kangoeroe Klup    Lid worden  
     

Welkom bij Fluks Korfbal!
Clubhuis: Nieuwe Zeeweg 50

Programma zaterdag 15 december 2018
 
Wedstrijd AanvangWedstrijd Aanvang
Fluks 1De Corvers 116:50 uurFluks 2SDO (H) 315:30 uur
Velocitas 8Fluks 317:20 uurFluks A1Haarlem A114:15 uur
Fiks A2Fluks A214:10 uurTOP B3Fluks B112:00 uur
Dubbel Zes C1Fluks C114:40 uurPernix D2Fluks D112:00 uur
Fluks D2Stormvogels (U) D113:10 uurFluks E1Velocitas E112:10 uur
Fluks F1Fiks F213:10 uurKangoeroe Klup9:30 uur
 
Klik hier voor opstellingen, scheidsrechters, vertrektijden en vervoerschema.

Kangoeroetraining bij TOP
 
11 December 2018 9:10 uur
Inmiddels is het een leuke traditie geworden, Fluks gaat met alle Kangoeroes vlak voor kerst naar de Kangoeroetraining bij TOP. Dit jaar is het een jubileum, want TOP organiseert het al weer voor de 10 de keer. Daar willen onze kangoeroes natuurlijk bij zijn! Op zaterdag 15 december 2018 van 9.30 – 11.15 uur zijn alle kangoeroes uit de regio weer welkom voor een leuke spelochtend in het kerstthema. Zal het de kangoeroes lukken om met een arrenslee pakjes te vervoeren? Kunnen zij de kerstman alvast helpen en de ballen in de kerstboom hangen? En wie is er het snelst met de kerstmannenrace? We gaan het allemaal zien op 15 december, natuurlijk onder toeziend oog van de TOP mascotte Ice.
 
Toegevoegd door: Victor VerloopReacties op dit nieuwsbericht: (0)
 
Kerst gourmet voor de A1 en A2
 
6 December 2018 20:13 uur
 
Toegevoegd door: Victor VerloopReacties op dit nieuwsbericht: (0)
 
Vervoerschema jeugd zaalcompetitie 2018/2019
 
18 November 2018 16:08 uur

  Fluks A1    
24-nov TOP A3 - Fluks A1 13:40 u. van Duin, Kwakernaak, Steenkist
8-dec Sporting West A1 - Fluks A1 13:15 u. Merks, Peschier, de Roode
19-jan VEO A1 - Fluks A1 21:20 u. Mourits, Steenvoorden, Westgeest
9-feb VZOD A1 - Fluks A1 12:20 u. van Baren, Wiegerink, Zonneveld
9-mrt Haarlem A1 - Fluks A1 12:15 u. Merks, Peschier, de Roode
16-mrt Pernix A1 - Fluks A1 15:00 u. van Duin, Kwakernaak, Steenvoorden
30-mrt Atlantis A1 - Fluks A1 14:20 u. van Baren, Steenkist, Westgeest
  Fluks A2    
15-dec Fiks A2 - Fluks A2 14:10 u. Mourits, Schoenmaker, Westgeest
12-jan GKV (H) A2 - Fluks A2 14:05 u. Chin Chan Sen, Gerrits, Peschier
19-jan Madjoe A3 - Fluks A2 14:00 u. Alkemade, Barnhoorn, Witteman
9-feb KZ Danaïden A3 - Fluks A2 16:00 u. Heemskerk, Korbee, Schoenmaker
2-mrt KIOS (N) A2 - Fluks A2 17:30 u. Mourits, Westgeest, Witteman
16-mrt TOP A5 - Fluks A2 14:45 u. Alkemade, Chin Chan Sen, Gerrits
  Fluks B1    
1-dec Sporting Badhoevedorp B1 - Fluks B1 10:40 u. Korbee, Wiegerink, van Zuilen
15-dec TOP B3 - Fluks B1 12:00 u. Barnhoorn, Gielen, Heemskerk
26-jan Velocitas B3 - Fluks B1 13:00 u. van Haarlem, Korbee, Philippo
2-feb Meervogels/Física B2 - Fluks B1 15:50 u. Heemskerk, Wiegerink, van Zuilen
16-feb VZOD B1 - Fluks B1 13:00 u. Barnhoorn, Gielen, Philippo
23-mrt Madjoe B2 - Fluks B1 16:10 u. van Haarlem, Korbee, van Zuilen
  Fluks C1    
1-dec Sporting Trigon C1 - Fluks C1 13:00 u. van Rijn, van Rooijen, Schoenmaker
15-dec Dubbel Zes C1 - Fluks C1 14:40 u. Duindam, Hassing, v.d. Slot
22-dec VZOD C1 - Fluks C1 14:00 u. Kolmus, Mourits, van Rijn
12-jan TOP C3 - Fluks C1 12:00 u. Duindam, van Rooijen, v.d. Slot
2-feb Die Haghe C3 - Fluks C1 13:00 u. Hassing, Mourits, Schoenmaker
16-feb Madjoe C2 - Fluks C1 14:55 u. Kolmus, van Rooijen, v.d. Slot
23-mrt Pernix C2 - Fluks C1 14:00 u. Duindam, Hassing, van Rijn
  Fluks D1    
24-nov Fiks D1 - Fluks D1 11:00 u. Mourits, v.d. Niet, de Roode
15-dec Pernix D2 - Fluks D1 12:00 u. Schoneveld, van Tol, v.d. Vlugt
19-jan Velocitas D2 - Fluks D1 14:10 u. de Jong, v.d. Zalm, Zonneveld
16-feb KZ Danaïden D2 - Fluks D1 9:45 u. Mourits, v.d. Niet, de Roode
23-feb TOP D3 - Fluks D1 12:15 u. Schoneveld, van Tol, v.d. Vlugt
16-mrt KIOS (N) D2 - Fluks D1 14:30 u. de Jong, v.d. Zalm, Zonneveld
  Fluks D2    
1-dec Sporting Andijk D1 - Fluks D2 12:00 u. Elshout, Langeveld, van 't Wout
8-dec Celeritas D1 - Fluks D2 9:45 u. v.d. Berg, Geraerts, Langeveld
12-jan DKV (IJ) D1 - Fluks D2 13:00 u. v.d. Berg, Elshout, van 't Wout
2-feb Purmer D1 - Fluks D2 10:00 u. v.d. Berg, Geraerts, Langeveld
9-mrt Stormvogels (U) D1 - Fluks D2 11:00 u. Elshout, Geraerts, van 't Wout
30-mrt Madjoe D2 - Fluks D2 13:00 u. Elshout, Langeveld, van 't Wout
  Fluks E1    
1-dec Fiks E2 - Fluks E1 9:00 u. den Elzen, van Gorkom, van Tol
8-dec KIOS (N) E1 - Fluks E1 12:30 u. van Haarlem, Speelman, Vrolijk
12-jan TOP E5 - Fluks E1 13:00 u. den Elzen, van Gorkom, Schoneveld
2-feb Pernix E2 - Fluks E1 10:00 u. van Haarlem, van Tol, Vrolijk
9-mrt Velocitas E1 - Fluks E1 10:00 u. den Elzen, Schoneveld, Speelman
23-mrt Tempo E3 - Fluks E1 9:00 u. van Gorkom, van Haarlem, van Tol
  Fluks E2    
1-dec KIOS (N) E3 - Fluks E2 11:30 u. v.d. Berg, v.d. Broek, Haasnoot
8-dec Madjoe E2 - Fluks E2 11:00 u. Duivenvoorden, Kers, de Lincel
12-jan Tempo E4 - Fluks E2 9:00 u. v.d. Berg, Haasnoot, v.d. Niet
2-feb KZ Danaïden E2 - Fluks E2 11:00 u. v.d. Broek, Duivenvoorden, Kers
9-mrt Velocitas E2 - Fluks E2 10:00 u. v.d. Broek, de Lincel, v.d. Niet
23-mrt TOP E4 - Fluks E2 13:00 u. v.d. Berg, Haasnoot, Kers
  Fluks F1    
1-dec TOP F2 - Fluks F1 10:05 u. van Hameren, Heemskerk, van Ruiten
12-jan KIOS (N) F1 - Fluks F1 12:30 u. Verloop, Vrolijk, Weegink
26-jan Pernix F2 - Fluks F1 10:00 u. v.d. Berg, v.d. Broek, van Hameren
2-feb Tempo F1 - Fluks F1 9:00 u. Heemskerk, van Ruiten, Verloop
2-mrt Fiks F2 - Fluks F1 9:00 u. v.d. Berg, Vrolijk, Weegink
23-mrt Madjoe F2 - Fluks F1 10:00 u. v.d. Broek, van Hameren, Heemskerk

Indien u een keer niet kunt rijden, graag onderling ruilen. Eventueel kunt u contact opnemen met Johan Oosting, tel. 071-3618192
 
Toegevoegd door: Victor VerloopReacties op dit nieuwsbericht: (0)
 
Pietengym voor de E, F en Kangoeroes
 
26 November 2018 23:30 uur
 
Toegevoegd door: Victor VerloopReacties op dit nieuwsbericht: (0)
 
SintCadeauspel voor de C en D
 
23 November 2018 14:18 uur
 
Toegevoegd door: Victor VerloopReacties op dit nieuwsbericht: (0)
 

14 November 2018Opbrengst Amaryllisactie
13 November 2018Geslaagde amaryllisbollenactie
11 November 2018Scheidsrechters zaalseizoen tot Kerst
9 November 2018Amaryllisbollenachtie 10 november
8 November 2018Inlooptraining Kangoeroes- zaterdag 17 november
8 November 2018Inlooptraining Jeugd - donderdag 15 november
31 October 2018Nieuwe sponsor: Sportfysiotherapie Noordwijk
29 October 2018Zaalwachten.
26 October 2018Griezelavond 17 november
24 October 2018Trainingstijden zaal
© C.K.V. Fluks 2016                                    Clubhuis: Nieuwe Zeeweg 50         Telefoon: 071-3616617         E-mail:info