Korfbalvereniging Fluks
       Nieuws    Info    Competitie    Korfbalzaken    Organisatie    Fotoalbum    Kangoeroe Klup    Lid worden    Webcam    Amaryllisbollenactie  
       Nieuws archief  

Welkom bij Korfbalvereniging Fluks Noordwijk!
Clubhuis: Nieuwe Zeeweg 50

Vervoerschema jeugd zaalcompetitie 2017/2018
 
3 November 2017 21:42 uur

  Fluks A1    
18-nov Crescendo A1 - Fluks A1 14:00 u. van Duin, Kwakernaak, Steenvoorden
23-dec Velocitas A3 - Fluks A1 15:20 u. van Baren, Westgeest, Zonneveld
6-jan KIOS (N) A1 - Fluks A1 15:30 u. Peschier, de Roode, Steenkist
3-feb Tempo A3 - Fluks A1 12:05 u. van Baren, Mourits, Steenvoorden
17-feb VZOD A2 - Fluks A1 11:05 u. Peschier, de Roode, Steenkist
24-feb TOP A3 - Fluks A1 14:15 u. van Duin, Kwakernaak, Zonneveld
  Fluks B1    
11-nov VEO B3 - Fluks B1 11:00 u. Alkemade, Peschier, Schoenmaker
18-nov Refleks B2 - Fluks B1 10:00 u. Chin Chan Sen, Gerrits, Korbee
2-dec GKV (H) B2 - Fluks B1 15:30 u. Barnhoorn, Mourits, Westgeest
9-dec TOP B4 - Fluks B1 13:00 u. Heemskerk, Peschier, Schoenmaker
6-jan KVS B2 - Fluks B1 15:10 u. Alkemade, Chin Chan Sen, Gerrits
27-jan Die Haghe B2 - Fluks B1 16:15 u. Barnhoorn, Korbee, Westgeest
  Fluks C1    
18-nov KIOS (N) C2 - Fluks C1 12:30 u. Korbee, Scheltens, Wiegerink
25-nov KZ Danaïden C2 - Fluks C1 11:00 u. Barnhoorn, van Haarlem, Heemskerk
6-jan Fiks C2 - Fluks C1 10:55 u. Gielen, Philippo, van Zuilen
13-jan Madjoe C2 - Fluks C1 14:00 u. Korbee, Scheltens, Wiegerink
17-feb Sporting Trigon C1 - Fluks C1 10:00 u. Barnhoorn, van Haarlem, Heemskerk
3-mrt TOP C3 - Fluks C1 11:30 u. Gielen, Philippo, van Zuilen
  Fluks C2    
18-nov Tempo C3 - Fluks C2 14:10 u. Kolmus, van Rijn, van Rooijen
25-nov KIOS (N) C3 - Fluks C2 15:30 u. Hassing, Schoenmaker, v.d. Slot
16-dec Pernix C2 - Fluks C2 16:10 u. Duindam, Leijerzapf, Mourits
13-jan Velocitas C2 - Fluks C2 13:05 u. Kolmus, van Rijn, van Rooijen
3-feb TOP C4 - Fluks C2 9:00 u. Hassing, Schoenmaker, v.d. Slot
10-mrt Crescendo C1 - Fluks C2 13:00 u. Duindam, Leijerzapf, Mourits
  Fluks D1    
11-nov KZ Danaïden D4 - Fluks D1 9:00 u. de Roode, van Tol, Zonneveld
18-nov LYNX D2 - Fluks D1 11:30 u. Mourits, v.d. Niet, v.d. Vlugt
2-dec Madjoe D6 - Fluks D1 10:00 u. Schoneveld, van Tol, Zonneveld
16-dec KVS D4 - Fluks D1 9:00 u. v.d. Niet, de Roode, v.d. Vlugt
27-jan Sporting Trigon D2 - Fluks D1 9:00 u. Mourits, de Roode, Zonneveld
10-feb Atlantis D2 - Fluks D1 11:05 u. Schoneveld, van Tol, v.d. Vlugt
  Fluks E1    
11-nov TOP E7 - Fluks E1 9:00 u. v.d. Berg, Elshout, v.d. Zalm
2-dec Tempo E4 - Fluks E1 10:00 u. Geraerts, de Jong, Langeveld
20-jan KZ Danaïden E4 - Fluks E1 9:00 u. v.d. Berg, Elshout, van 't Wout
27-jan Pernix E4 - Fluks E1 11:00 u. Geraerts, Langeveld, v.d. Zalm
10-feb KIOS (N) E3 - Fluks E1 12:30 u. v.d. Berg, de Jong, van 't Wout
10-mrt Velocitas E3 - Fluks E1 11:00 u. Elshout, Geraerts, v.d. Zalm
  Fluks E2    
11-nov Fiks E4 - Fluks E2 9:00 u. den Elzen, van Gorkom, van Haarlem
16-dec Madjoe E4 - Fluks E2 10:00 u. Schoneveld, van Tol, Vrolijk
20-jan KVS E5 - Fluks E2 9:00 u. den Elzen, van Gorkom, van Haarlem
27-jan Pernix E7 - Fluks E2 10:00 u. Schoneveld, van Tol, Vrolijk
10-mrt Velocitas E5 - Fluks E2 11:00 u. den Elzen, van Gorkom, van Haarlem
17-mrt TOP E8 - Fluks E2 10:00 u. Schoneveld, van Tol, Vrolijk
  Fluks F1    
11-nov Fiks F1 - Fluks F1 9:00 u. v.d. Berg, v.d. Broek, Haasnoot
2-dec KZ Danaïden F1 - Fluks F1 10:00 u. Duivenvoorden, de Lincel, v.d. Niet
16-dec TOP F4 - Fluks F1 13:00 u. v.d. Berg, v.d. Broek, Haasnoot
20-jan Madjoe F2 - Fluks F1 9:00 u. Duivenvoorden, de Lincel, v.d. Niet
10-feb TOP F5 - Fluks F1 10:00 u. v.d. Berg, v.d. Broek, Haasnoot
10-mrt Sporting Trigon F1 - Fluks F1 9:00 u. Duivenvoorden, de Lincel, v.d. Niet
  Fluks F2    
11-nov Fiks F2 - Fluks F2 9:00 u. van Ruiten, Verloop, Weegink
2-dec Tempo F2 - Fluks F2 9:00 u. v.d. Broek, van Hameren, Heemskerk
23-dec Madjoe F3 - Fluks F2 10:00 u. van Ruiten, Verloop, Weegink
20-jan Pernix F3 - Fluks F2 10:00 u. v.d. Broek, van Hameren, Heemskerk
10-feb KIOS (N) F2 - Fluks F2 12:30 u. van Ruiten, Verloop, Weegink
10-mrt TOP F6 - Fluks F2 13:00 u. v.d. Broek, van Hameren, Heemskerk

Indien u een keer niet kunt rijden, graag onderling ruilen. Eventueel kunt u contact opnemen met Johan Oosting, tel. 3618192
 
Toegevoegd door: Victor Verloop
 
 
Terug || Voeg een reactie toe!
 

© C.K.V. Fluks 2016                                    Clubhuis: Nieuwe Zeeweg 50         Telefoon: 071-3616617         E-mail:info