Korfbalvereniging Fluks
       Nieuws    Info    Competitie    Korfbalzaken    Organisatie    Fotoalbum    Kangoeroe Klup    Lid worden    Webcam  
       Nieuws archief  

Welkom bij Korfbalvereniging Fluks Noordwijk!
Clubhuis: Nieuwe Zeeweg 50

Uitnodiging bar- vrijwilligers
 
10 February 2017 9:28 uur
 
Graag nodigen we jullie uit op donderdagavond 23 maart, vanaf 19:00 in de kantine. In eerste instantie om jullie te bedanken voor jullie tijd en inzet achter de bar, maar ook om onder het genot van een bakkie koffie (of thee) met wat lekkers met elkaar het komend seizoen te bespreken. Hierbij zouden we graag e.e.a uit leggen over de kantine (radio, koffiezetapparaat, taken etc) & de diensten voor komend seizoen verdelen. Neem je ageda dus mee!
 
Natuurlijk horen we dan ook graag jullie ideen, opmerkingen of suggesties over het rooster, communicatie of alles wat met onze kantine te maken heeft.
 
Mocht je deze avond niet kunnen, laat het even weten via quirina66@gmail.com of op 06-15856938.

Ben je nog geen bar-vrijwilliger, maar zou je ons best een keer uit de brand willen met dienst? 
Natuurlijk ben je van harte welkom!

Hopelijk tot dan!
Namens de kantinecommissie
 
Toegevoegd door: Quirina van HuisReacties op dit nieuwsbericht: (0)
 
Scheidsrechters tweede helft veld
 
20 March 2017 22:12 uur
Hieronder het overzicht voor de scheidsrechters voor de komende maanden op het veld. Als je niet kunt dan graag onderling ruilen.
Mocht je nog vragen hebben of begeleiding willen dan kun je mailen naar scheidsrechter@ckvfluks.nl

             datum   Thuis  Uit tijd   scheidsrechter
01-04-17   Fluks 2 Avanti (P) 11 14:00   Paul Witteman
01-04-17   Fluks B2 Crescendo B1 12:30   Quirina van Huis
01-04-17   Fluks C1 Futura C2 10:00   Bart Lumoindong
01-04-17   Fluks F1 Achilles (Hg) F3 11:00   Femke vd Drift
15-04-17   Fluks B1 De Vinken B1 11:00   Koen van Asten
15-04-17   Fluks C1 Sporting Trigon C1 10:00   Jelle Smt
15-04-17   Fluks D1 AW/DTV D2 12:30   Nick Lumoindong
15-04-17   Fluks E1 Pernix E3 11:00   Martijn van Leeuwen
15-04-17   Fluks E2 VZOD E3 10:00   Ton Westgeest
06-05-17   Fluks 2 Valto 7 14:00   Andre Houwaart
06-05-17   Fluks 3 Fiks 6 12:30   Koen van Asten
06-05-17   Fluks B2 Tempo B3 11:15   Theo Passchier
06-05-17   Fluks D1 VZOD D1 10:15   Maurits vd Vos
06-05-17   Fluks E1 Velocitas E3 10:15   John vd Niet
06-05-17   Fluks E2 KZ Dana√Øden E2 11:15   Maurits van Westerop
13-05-17   Fluks 3 Avanti (P) 9 14:00   Paul Witteman
13-05-17   Fluks B1 Tempo B2 10:30   Bram Baalbergen
13-05-17   Fluks F1 TOP/Quoratio F5 12:00   Marleen Passchier
20-05-17   Fluks 2 TOP/Quoratio 8 14:00   Andre Houwaart
20-05-17   Fluks B2 KIOS (N) B1 12:35   Arthur Schoenmaker
20-05-17   Fluks C1 VEO C2 10:00   Ton Westgeest
20-05-17   Fluks F1 KZ Dana√Øden F2 11:00   Debby Brouwer
27-05-17   Fluks 3 Pernix 7 14:00   Paul Witteman
27-05-17   Fluks B1 Pernix B1 10:30   Ramses Duindam
27-05-17   Fluks D1 Badhoevedorp/MIK D1 12:00   Theo Passchier
27-05-17   Fluks E1 KZ Dana√Øden E3 10:30   Francoise Romijn
27-05-17   Fluks E2 Tempo E2 09:30   John vd Niet

 
Toegevoegd door: Paul WittemanReacties op dit nieuwsbericht: (0)
 
Vervoerschema jeugd 2e helft veldcompetitie 2016/2017
 
20 March 2017 20:52 uur
  Fluks B1    
1-apr Pernix B1 - Fluks B1 11:00 u. Barnhoorn, van Duin, Kwakernaak
6-mei Tempo B2 - Fluks B1 10:45 u. v.d. Niet, Peschier, Westgeest
20-mei De Vinken B1 - Fluks B1 11:10 u. Steenvoorden, Steenkist, Zonneveld
  Fluks B2    
15-apr KIOS (N) B1 - Fluks B2 13:30 u. Alkemade, Peschier, Schoenmaker
13-mei Tempo B3 - Fluks B2 14:40 u. Chin Chan Sen, Gerrits, Korbee
27-mei Crescendo B1 - Fluks B2 13:00 u. Mourits, de Roode, Westgeest
  Fluks C1    
8-apr Achilles (Hg) C2 - Fluks C1 10:15 u. Korbee, Scheltens, Wiegerink
13-mei KIOS (N) C2 - Fluks C1 10:00 u. Barnhoorn, van Haarlem, Heemskerk
27-mei Fiks C2 - Fluks C1 10:00 u. Gielen, Philippo, van Zuilen
  Fluks D1    
1-apr Badhoevedorp/MIK D1 - Fluks D1 11:30 u. Duindam, Mourits, van Rooijen
13-mei VZOD D1 - Fluks D1 10:15 u. van Beelen, Kolmus, Schoenmaker
20-mei AW/DTV D2 - Fluks D1 13:00 u. van Asten, van Rooijen, v.d. Slot
  Fluks E1    
1-apr KZ Danaïden E3 - Fluks E1 13:00 u. van Beelen, Hassing, v.d. Niet
13-mei Velocitas E3 - Fluks E1 10:00 u. Hellendoorn, Langeveld, Mourits
20-mei Pernix E3 - Fluks E1 12:00 u. van Haarlem, Hassing, v.d. Niet
  Fluks E2    
1-apr Tempo E2 - Fluks E2 9:30 u. v.d. Berg, de Roode, v.d. Vlugt
13-mei KZ Danaïden E2 - Fluks E2 10:00 u. de Roode, Schoneveld, van 't Wout
20-mei VZOD E3 - Fluks E2 9:30 u. v.d. Berg, Schoneveld, v.d. Vlugt
  Fluks F1    
15-apr KZ Danaïden F2 - Fluks F1 9:30 u. Duivenvoorden, Geraerts, de Lincel
6-mei TOP F5 - Fluks F1 12:00 u. v.d. Berg, Duivenvoorden, v.d. Niet
27-mei Achilles (Hg) F3 - Fluks F1 10:30 u. v.d. Berg, Geraerts, de Lincel

Indien u een keer niet kunt rijden, graag onderling ruilen. Eventueel kunt u contact opnemen met Johan Oosting, tel. 3618192
 
Toegevoegd door: Victor VerloopReacties op dit nieuwsbericht: (0)
 
B1 + B2 trainen op maandag.
 
19 March 2017 19:52 uur
Fluks B1 en Fluks B2 gaan dit veldseizoen op maandag trainen van 19.00 tot 20.00 uur.
Voor vragen etc kan je contact opnemen met de trainer(s)/coach.

Groet, JTC
 
Toegevoegd door: Julia ProokReacties op dit nieuwsbericht: (0)
 
Oefenwedstrijden veld jeugd (maart)4
 
30 January 2017 19:03 uur
Hallo allemaal,

Op donderdag 23, zaterdag 25 en maandag 27 maart speelt de jeugd van Fluks oefenwedstrijden.
Hierbij alle informatie.
We willen aan de trainers en ouders vragen om vervoer te regelen naar Pernix (Leiden) en Fiks (Oegstgeest).. 

Groet, JTC.

Trainingsavond (donderdag 23 maart):

18.00: Fluks E1 - Fiks E1 - Scheidsrechter: John
18:30: Fluks C1 - Fiks C2 - Scheidsrechter: Ramses
19.00: Fluks B1 - Fiks B1 - Scheidsrechter: Paul

Zaterdag 25 maart
10.00: Pernix F4 - Fluks F1
11.00: Pernix E4 - Fluks E2
10.00: Pernix E3 - Fluks E1
12.00: Pernix C2 - Fluks C1
11.30: Pernix B1 - Fluks B1

09.30: Fiks D2 - Fluks D1
09.30: Fiks B2 - Fluks B2 (andere aanvangstijd dan eerder genoemd)

Maandag 27 maart
18:30 Fluks D1-Madjoe D3 - Scheidsrechter: Koen 
19:30 Fluks B2-Madjoe B2 - Scheidsrechter: Quirina 




 
Toegevoegd door: Julia ProokReacties op dit nieuwsbericht: (0)
 

19 March 2017Casino Night
19 March 2017Trainingspakken voor de jeugdteams
15 March 2017Van de Evenementen Commissie…
11 March 2017Enrico Mud nieuwe trainer/ coach Fluks selectie seizoen 2017/ 2018
10 March 2017Trainingstijden veld - recreanten en Fluks 2/3
6 March 2017Info training(en) jeugd.
3 March 2017Casino Night [BCD]
1 March 2017Maandag 13 maart geen training (jeugd).
1 March 2017Hans Mertens stopt als trainer / coach van Fluks 1
24 February 2017Het kan nog groener en geld opleveren (bij Afval Loont)
© C.K.V. Fluks 2016                                    Clubhuis: Nieuwe Zeeweg 50         Telefoon: 071-3616617         E-mail:info